Enable seamless collaboration with Google Workspace for Education Fundamentals

Organize your tasks with Google Workspace for Education Fundamentals

Provide trusted security with Google Workspace for Education Fundamentals

Enable seamless collaboration with Google Workspace for Education Fundamentals

G Suite dla Szkół i Uczelni to teraz Google Workspace for Education Fundamentals – pakiet łatwych w użyciu narzędzi, które zapewniają elastyczne oraz bezpieczne podstawy do nauki, współpracy i komunikacji.

Uatrakcyjnij proces edukacji dzięki łatwym w użyciu narzędziom do nauki

Już wkrótce nowe funkcje

Co nowego w Education Fundamentals

Zgodność

Obsługa dokumentów Microsoft Word w raportach antyplagiatowych.

języki

Możliwość tworzenia raportów antyplagiatowych w językach filipińskim, hindi, niderlandzkim, polskim, rumuńskim i tajskim.

Usprawnij współpracę, aby zwiększyć efekty procesu nauczania

• Współpracuj w czasie rzeczywistym dzięki Dokumentom, Arkuszom, Prezentacjom, Formularzom, Witrynom i Jamboardowi

• Kontaktuj się z uczniami, nauczycielami, opiekunami i administratorami z dowolnego miejsca dzięki usługom Google Meet, Chat i Gmail.

• Angażuj uczniów w zajęcia bezpośrednio w Classroom, aby zapewnić im przejrzyste wskazówki, umożliwiające jak najlepszą pracę

• Zapewnij użytkownikom środowisko nauczania promujące integrację społeczną, które obejmuje indywidualne ustawienia ułatwień dostępu dopasowane do unikalnych potrzeb edukacyjnych każdego ucznia

Produktywność

Zwiększ możliwości nauczycieli i popraw wydajność

• Pomóż nauczycielom zaoszczędzić czas dzięki Classroom i Projektom, które umożliwiają łatwe tworzenie zajęć, porządkowanie i rozsyłanie zadań oraz przekazywanie szczegółowych komentarzy

• Zadbaj o spójny i przejrzysty system oceniania oraz przekazywania uwag uczniom za pomocą ocen cząstkowych i banku komentarzy

• Pomóż nauczycielom poprawić wydajność pracy dzięki publikowaniu i planowaniu zadań oraz tworzeniu list zadań w Classroom

• Guide original thinking and academic integrity with quick scans to flag citation issues in Originality reports

Utwórz bezpieczne podstawy cyfrowego nauczania

• Z łatwością dodawaj użytkowników, zarządzaj urządzeniami i konfiguruj zabezpieczenia oraz inne ustawienia, aby chronić swoje dane

• Zadbaj o bezpieczeństwo danych na każdym urządzeniu, udostępniaj aplikacje na urządzenia mobilne i ograniczaj zdalny dostęp do dowolnego punktu końcowego

• Chroń dane wrażliwe w Gmailu i na Dysku dzięki automatycznemu zapobieganiu utracie danych (DLP)

Zgodność z przepisami

Stosuj się do rygorystycznych zasad dotyczących zgodności i ułatwień dostępu

• Przechowuj, wyszukuj i eksportuj dane użytkowników na potrzeby zachowania zgodności z przepisami i pozyskiwania danych elektronicznych w Vault

• Z tej usługi można korzystać zgodnie ze standardami branży i takimi wymaganiami jak RODO. Dowiedz się więcej o czynnościach, jakie możesz wykonać, aby sprostać potrzebom dotyczącym ochrony danych.

• Docieraj do wszystkich uczniów dzięki narzędziom ułatwień dostępu, takim jak napisy, czytnik ekranu, czytniki alfabetu Braille'a, powiększanie ekranu i nie tylko

Odkryj pomocne materiały, które ułatwią Ci rozpoczęcie korzystania z usługi

Studia przypadku

Zobacz, jak nauczyciele realizują swoją misję dzięki Education Fundamentals

Znajdź odpowiedzi na najczęstsze pytania

Ile kosztuje ta wersja?

Usługa Google Workspace for Education Fundamentals jest bezpłatna dla instytucji spełniających wymagania. Na tej stronie możesz sprawdzić, czy spełniasz wymagania. Aby uzyskać informacje o cenach innych wersji Google Workspace for Education, zapoznaj się z naszą tabelą porównawczą.

Co obejmuje wersja Education Fundamentals?

Przejrzyj naszą tabelę porównawczą, aby zapoznać się z pełnym zestawem funkcji dostępnych w wersji Education Fundamentals.

Czym Education Fundamentals różni się od G Suite dla Szkół i Uczelni?

Education Fundamentals to nowa nazwa G Suite dla Szkół i Uczelni. Jeśli Twoja szkoła używa już G Suite dla Szkół i Uczelni, nie musisz nic robić, żeby przejść na Education Fundamentals. Sposób korzystania z narzędzi przez Twoją szkołę, a także kryteria kwalifikacji przyznawania dostępu do nich nowym klientom nie ulegną zmianie.

Ile miejsca na dane obejmuje wersja Education Fundamentals?

Instytucje korzystające z wersji Education Fundamentals mają do dyspozycji 100 TB wspólnego miejsca na dane, którym mogą zarządzać według własnych potrzeb. Skontaktuj się z administratorem, aby zapoznać się z opcjami dotyczącymi dodatkowego miejsca na dane. Więcej informacji znajdziesz w naszym Centrum pomocy.

Dotychczasowi użytkownicy Google Workspace for Education (wcześniej G Suite dla Szkół i Uczelni) nadal będą mieli dostęp do nieograniczonego miejsca na dane do początku 2022 roku.

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji?

Aby dowiedzieć się więcej o wersji Education Fundamentals, odwiedź nasze Centrum pomocy.

Pierwsze kroki z Google Workspace for Education Fundamentals

Popraw współpracę w swojej instytucji dzięki pakietowi, który zapewni Ci elastyczne, proste w użyciu i bezpieczne narzędzia do nauczania i zarządzania zajęciami.

Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać najnowsze informacje, statystyki, materiały i inne zasoby.