dzień |
lekcja |
nauczyciel |
zajęcia |
sala |
poniedziałek |
8 |
C. Bojanowska |
Koło chemiczne |
119 |
B. Kossowicz |
Zajęcia warsztatowe przygotowujące do wyjazdu na warsztaty językowe |
11 |
S. Chosiński |
Koło debat oksfordzkich |
120 |
J. Wichłacz |
Koło religijne |
108 |
J. Piasecki |
Zajęcia z fizyki dla maturzystów i uzdolnionych uczniów |
205 |
9 |
J. Piasecki |
Zajęcia z fizyki dla maturzystów i uzdolnionych uczniów |
205 |
|
I. Wrzesińska |
Zajęcia wyrównawcze dla uczniów wszystkich klas |
110 |
wtorek |
7 |
K. Redosz |
Zajęcia matematyczne dla maturzystów (3C) |
204 |
8 |
J. Juraszek-Jendryca |
Koło polonistyczne z elementami gier teatralnych |
115 |
J. Radziątkowska |
Przygotowanie do konkursów ekologicznych / zajęcia dla maturzystów |
114 |
J. Szymkowiak |
Koło debat oksfordzkich |
1 |
środa |
0 |
Sz. Woźniak |
Zajęcia z geografii dla maturzystów i zajęcia wyrównawcze |
12 |
6 |
Ł. Sielewicz |
Get ready for Matura / przygotowanie do konkursów |
11 |
7 |
E. Bartkowiak |
Extra English / Medical English |
109 |
B. Bonowska |
Francuski autentycznie |
14 |
P. Seemann |
Zajęcia fotograficzne / zajęcia matematyczne |
101 |
E. Narodowiec |
Klub młodego odkrywcy / zajęcia dla maturzystów |
110 |
K. Olszewski |
Przygotowanie do Olimpiady Teologii Katolickiej, do Konkursu Biblijnego |
108 |
B. Woźniak |
Zajęcia z j. polskiego / koło dziennikarskie |
105 |
8 |
S. Górska |
Zajęcia dla maturzystów - j. niemiecki poziom rozszerzony |
25 |
9 |
K. Michalska adobe acrobat xi pro full |
Plejada |
sala gimnastyczna |
czwartek |
1 |
A. Echaust-Strzelecka |
Projekt Stach - zajęcia dotyczące St. Przybyszewskiego |
116 |
7 |
E. Bartkowiak |
Extra English / Medical English |
109 |
M. Jankowska |
Szkolne koło PCK |
23 |
M. Wojnowska (co 2 tygodnie) |
Zajęcia z języka polskiego (1A) |
108 |
J. Juraszek-Jendryca |
Koło polonistyczne z elementami gier teatralnych |
114 |
T. Dolata |
Grafika komputerowa / zajęcia matematyczne i informatyczne |
203 |
8 |
A. Bartczak (co 2 tygodnie) |
SKS dziwcząt |
sala gimnastyczna |
A. Szulc-Szamkuć (co 2 tygodnie) |
SKS dziewcząt - piłka siatkowa |
sala gimnastyczna |
9 |
A. Bartczak (co 2 tygodnie) |
SKS dziwcząt |
sala gimnastyczna |
A. Szulc-Szamkuć (co 2 tygodnie) |
SKS dziewcząt - piłka siatkowa |
sala gimnastyczna |
piątek |
1 |
D. Żwikiewicz-Muszyńska |
Koło biblioteczne / Projekt Stach - zajęcia dotyczące St.Przybyszewskiego |
biblioteka |
3 |
B. Woźniak |
Zajęcia z j. polskiego / koło dziennikarskie |
105 |
K. Redosz |
Zajęcia matematyczne dla maturzystów (3B) |
204 |
6 |
N. Karczewska |
Zajęcia dla maturzystów - wyrównawcze i dla zdających egzamin na poziomie rozszerzonym |
29 |
E. Bartkowiak |
Extra English / Medical English |
109 |
7 |
H. Mantej |
Powalcz o indeks - zajęcia dla przygotowujących się do matury i do konkursów |
112 |
8 |
T. Dolata |
Grafika komputerowa / zajęcia matematyczne i informatyczne |
203 |
9 |
K. Michalska |
Plejada |
sala gimnastyczna |
19:00 |
K. Olszewski |
Spotkania formacyjne z młodzieżą I LO przy parafii |
sala przy parafii |
sobota |
|
B. Maćkowiak (raz w miesiącu) |
Sport szkolny, zajęcia dla uczniów przygotowujących się do testów sprawnościowych |
sala gimnastyczna |