niedziela,,

ILO - Minecraft

ILO-Minecraft

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

RODO (GDPR)

RODO

Biblioteka PDF Drukuj Email

 

Nauczyciel bibliotekarz

 

   

 rozak

 

 

 

   mgr Anita Różak    

 

 

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7:30 - 13:15

7:40 - 14:20

7:40 - 13:30

7:40 - 13:30

7:30 - 13:25

Biblioteka szkolna stanowi ważną i integralną część I Liceum Ogólnokształcącego, która wspiera i ułatwia realizowanie programu dydaktycznego i wychowawczego szkoły. Szkolne Centrum Biblioteczno ? Informacyjne jest interdyscyplinarną pracownią szkoły, które mieści się na parterze zabytkowej części szkoły niedaleko gabinetu wice dyrektora. Uczniowie naszego liceum znajdą tutaj lektury, beletrystykę, poezje i wydawnictwa encyklopedyczne. W miarę możliwości staramy się wzbogacać księgozbiór w nowości literackie oraz literaturę popularnonaukową tak, aby umożliwić przygotowanie młodzieży do konkursów i olimpiad. Dużą popularnością cieszy się pracownia multimedialna, gdzie od 2007 roku czytelnicy maja do dyspozycji cztery komputery z dostępem do Internetu, dzięki temu mogą korzystać z informacji dostępnych w sieci. Nauczyciele bibliotekarze rozpoczęli budowę bazy danych w programie MOL Optivum, co umożliwi komputeryzację zbiorów bibliotecznych oraz da możliwość szybkiego wyszukiwania informacji bibliograficznej.

Regulamin biblioteki, czytelni i bibliotecznego centrum multimedialnego (do pobrania).

 

 

 
Copyright © 2012-2024 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.