ILO - Minecraft

ILO-Minecraft

RANKING PERSPEKTYW

brazowe-liceum-2020

Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 PDF Drukuj Email
niedziela, 01 października 2017 00:00

logo lo

Olimpiady i konkursy

      1. Michał Brzeziński /3C/ ? I miejsce, Jakub Martyński /3C/ ? II miejsce, Aleksander Kotecki /3C/Kacper Śróda /3C/, Monika Gaszyńska /3D/, Weronika Sydow /3B/ - wyróżnienia w etapie powiatowym X Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski
      2. Julia Martynek /1D/ ? I miejsce, Jakub Synoracki /2A/ ? II miejsce w VII Wągrowieckim Dyktandzie 2017
      3. Michał Brzeziński /3C/ ? I miejsce w finale X Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski
      4. Łukasz Jankowski /1A/ ? I miejsce w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego EULER w Kategorii Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych
      5. Julianna Jakubiak /1A/ ? II miejsce w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego EULER w Kategorii Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych
      6. Konrad Rocławski /3A/ ? wyróżnienie w III edycji Konkursu Pięknego Czytania ?Lesen gehen ..." dla uczniów szkół ponadpodstawowych województwa wielkopolskiego i powiatu wałeckiego
      7. Sara Kurek, Daria Kręcichwost, Magda Pytlińska, Łukasz Szepielak (wszyscy 2A) ? I miejsce w Powiatowym Konkursie ?Kultura i tradycja Świąt Bożego Narodzenia"
      8. Mateusz Ollek /3A/ ? VII miejsce, Weronika Sydow /3B/ ? XX miejsce, Julianna Jakubiak /1A/ ? XX miejsce, Karolina Hoffa /1A/ ? XXII miejsce w województwie wielkopolskim w konkursie ?Alfik matematyczny"
      9. Julia Kolińska /2C/ ? II miejsce w XXVI Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża w etapie rejonowym kategorii szkół średnich w Pile
      10. Karolina Hoffa /1A/ ? I miejsce w województwie wielkopolskim (73 w kraju) w ogólnopolskim konkursie matematycznym MAT (klasy 1)
      11. Weronika Sydow /3B/ ? II miejsce w województwie wielkopolskim (42 w kraju), Mateusz Ollek (3A) ? III miejsce w województwie wielkopolskim (71 w kraju) w ogólnopolskim konkursie matematycznym MAT (klasy 3)
      12. Bartosz Dembski /3A/ ? I miejsce, Hanna Zawadzka /3E/ ? II miejsce, Jagoda Nowak /2A/ ? III miejsce, Sebastian Mazurek /3A/ ? IV miejsce w eliminacjach miejskich w kategorii szkoły ponadgimnazjalne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ?Młodzież Zapobiega Pożarom"
      13. Michał Brzeziński /3C/ ? laureat ? II miejsce w etapie diecezjalnym XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem ?Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka"
      14. Alicja Mruk /3A/ ? I miejsce w V Powiatowym Konkursie Języków Obcych dla szkół ponadgimnazjalnych ? język niemiecki
      15. Bartosz Dembski /3A/ ? I miejsce, Jagoda Nowak /2A/ ? II miejsce w eliminacjach powiatowych w kategorii szkoły ponadgimnazjalne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ?Młodzież Zapobiega Pożarom"
      16. Michał Brzeziński /3C/ ? tytuł finalisty XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej ?Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka"
      17. Mateusz Zych /2B/ ? III miejsce w Konkursie Wiedzy o Europie Wschodniej, Syberii, Kaukazie i Azji Środkowej ?Zostań Wschodoznawcą" VII edycji pt. ?Niepodległość 1918 ? Nie Tylko Polska ..."
      18. Radosław Winiecki /1A/ ? I miejsce w III edycji konkursu ogólnopolskiego ?Mistrzostwa szaradziarskie ? zadania logiczne" dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
      19. Weronika Sydow /3B/ ? I miejsce w III edycji konkursu ogólnopolskiego z matematyki ?Apoloniusz ? poziom podstawowy" dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
      20. Radosław Winiecki /1A/, Karolina Hoffa /1A/ ? wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2018 w kategorii Junior
      21. Jakub Martyński /3C/, Paweł Graszek /3A/, Mateusz Ollek /3A/ ? wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2018 w kategorii Student
      22. Radosław Winiecki /1A/, Bartosz Włodarczyk /1A/ ? wynik bardzo dobry, Karolina Hoffa /1A/, Arkadiusz Głowski /1A/ ? wynik dobry w V edycji konkursu Maks Matematyczny
      23. Zuzanna Wróblewska /2D/ ? finalistka XIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych HISTORIA I KULTURA ŻYDÓW POLSKICH organizowanego przez Fundację Shalom pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej

Zawody sportowe

  1. I miejsce w Licealiadzie Rejonu Pilskiego SZS ?Wielkopolska" 2017/2018 w piłce ręcznej dziewcząt
  2. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt w ramach XIX Licealiady
  3. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w piłce ręcznej dziewcząt w ramach XIX Licealiady
  4. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w szachach drużynowych w ramach XIX Licealiady
  5. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w piłce koszykowej chłopców
  6. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w piłce koszykowej dziewcząt
  7. II miejsce w Licealiadzie Rejonu Pilskiego SZS ?Wielkopolska" 2017/2018 w piłce ręcznej chłopców
  8. III miejsce w II powiatowym Turnieju Strzelectwa Sportowego w kategorii szkół ponadpodstawowych w 99. Rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego
  9. IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim XIX Licealiady w piłce ręcznej chłopców w roku szkolnym 2017/2018
  10. IV miejsce w Licealiadzie Rejonu Pilskiego SZS ?Wielkopolska" 2017/2018 w koszykówce chłopców

Inne

  1. Miejska Biblioteka Publiczna w Wągrowcu zorganizowała konkurs recytatorski ?? nuto święta, ojczyzno?. Jury pod przewodnictwem Bożeny Skrentej, w składzie: Regina Wójtych, Jolanta Kaczmarek, Dorota Kurzyńska-Kreskowiak i Monika Hoffmann postanowiło przyznać:
    Mistrz Recytacji - Mateusz Zych I LO w Wągrowcu
    II nagroda - Maciej Nowak I LO w Wągrowcu
    III nagroda - Jacek Kaczanowski I LO w Wągrowcu

Matura

Autor: Cezary Szypulski, Tomasz Dolata (LD)   
Poprawiony: środa, 20 listopada 2019 23:01
 
Copyright © 2012-2020 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.