SPEKTAKL PROFILAKTYCZNY TEATRU "KURTYNA" PDF Drukuj Email
czwartek, 12 października 2017 13:35

kurtyna_10010 października br. po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole teatr ?Kurtyna" z Krakowa. Uczniowie klas pierwszych obejrzeli spektakl pt. ?Labirynt".

Scenariusz spektaklu napisało życie. Opowiada o tym, jak choroba alkoholowa zniszczyła życie całej rodziny. Ojciec, znakomity chirurg za zaniedbania w pracy już nie wykonuje swojego zawodu. Opiekuje się niepełnosprawną żoną, która swoim zachowaniem doprowadziła do tego stanu. Córka, osamotniona, wcześnie sięgnęła po narkotyki. Nie udało jej się uratować.

Po spektaklu uczniowie wysłuchali krótkiej prelekcji na temat zgubnego działania wszelkich substancji psychoaktywnych oraz tego, co w życiu jest naprawdę ważne.

Autor: Małgorzata Drop
Poprawiony: czwartek, 12 października 2017 13:35