Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

KONKURS "Z PRAWEM JAZDY W DOROSŁOŚĆ" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 marca 2018 23:00

word22 marca 2018r. uczennica  klasy 2B Julia Rozmarynowska, wzięła udział w konkursie „Z prawem jazdy w dorosłość”, zorganizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile. Polegał on na rozwiązaniu testu egzaminacyjnego na prawo jazdy kat. B składającego się z 32 pytań.

Do zdobycia były następujące nagrody:

reklama 

za I miejsce: opłacenie przez WORD w Pile szkolenia podstawowego dla osób ubiegających się o prawo jazdy kat. B w wybranym przez laureata ośrodku szkolenia kierowców w kwocie do 1500 zł oraz  jednorazowe zwolnienie z opłaty egzaminacyjnej na prawo jazdy kat. B.

reklama 

za II miejsce: dofinansowanie przez WORD w Pile szkolenia podstawowego dla osób ubiegających się o prawo jazdy kat. B w wybranym przez laureata ośrodku szkolenia kierowców w kwocie do 1000 zł; oraz jednorazowe zwolnienie z opłaty egzaminacyjnej na prawo jazdy kat. B.

reklama 

za III miejsce: dofinansowanie przez WORD w Pile szkolenia podstawowego dla osób ubiegających się o prawo jazdy kat. B w wybranym przez laureata ośrodku szkolenia kierowców w kwocie do 800zł oraz jednorazowe zwolnienie z opłaty egzaminacyjnej na prawo jazdy kat. B.

 Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez organizatorów.

Autor: Anita Różak   
Poprawiony: wtorek, 27 marca 2018 11:00
 
Copyright © 2012-2019 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.