INFORMACJE DLA ABSOLWENTÓW PDF Drukuj Email
wtorek, 19 czerwca 2018 00:00

Drodzy Absolwenci!

W związku z otrzymaną informacją z OKE Poznań dotyczącą zasad logowania się do systemu w celu sprawdzenia swoich wyników maturalnych Dyrekcja I LO przesyła ją poniżej.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu informuje pp. Dyrektorów szkół, że w związku z wejściem w życie ustawy o RODO wprowadzona została zmiana dotycząca udostępniania zdającym wyników egzaminów.

Sprawdzenie własnych wyników przez zdającego możliwe będzie po zalogowaniu w serwisie przeznaczonym dla uczniów i absolwentów: uczniowie.oke.poznan.pl za pomocą loginu i hasła wygenerowanego przez OKE, które zdający otrzyma za pośrednictwem Państwa szkoły.

Komisja prosi o przekazanie zdającym informacji o nowych zasadach dostępu do wyników oraz o wydrukowanie loginów i haseł dla uczniów/absolwentów zgłoszonych przez Państwa szkołę do egzaminu. Rozcięte na paski dane do logowania powinny być indywidualnie, z zachowaniem poufności wydane zainteresowanym.

Autor: Cezary Szypulski
Poprawiony: wtorek, 19 czerwca 2018 09:38