Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

PROJEKT WARSZAWA JESIEŃ 2018 PDF Drukuj Email
środa, 03 października 2018 16:00

wawa_100„Projekt Warszawa" wymagał od klasy 2A oraz 2C ogromnego poświęcenia i samodyscypliny, ponieważ wyruszyliśmy w drogę około godziny 3:30.

Pierwszego dnia wycieczki odwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik, braliśmy udział w zajęciach laboratoryjnych zgodnych z naszymi zainteresowaniami takimi jak chemia, biologia, fizyka i robotyka. Oczywiście nie zabrakło czasu na świetną zabawę połączoną z nauką w murach Centrum. Godziny popołudniowe spędziliśmy w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin.

Nazajutrz wybraliśmy się na edukacyjny spacer ulicami Warszawy. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek na temat stolicy. Wielokrotnie okrążyliśmy Dzwon na Kanonii, wierząc, że spełni on nasze marzenia. Tego dnia otworzyły się przed nami wrota Sejmu RP. Wyprawa zakończyła się dla nas zwiedzaniem Muzeum Powstania Warszawskiego.

Foto: Sylwia Wachowiak /2C/.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Autor: Aleksandra Dajema /2A/   
Poprawiony: czwartek, 15 listopada 2018 23:46
 
Copyright © 2012-2019 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.