Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

VIII WĄGROWIECKIE DYKTANDO ORTOGRAFICZNE PDF Drukuj Email
niedziela, 21 października 2018 19:01

logo lo

Dnia 16 października 2018r. odbyły się wewnątrzszkolne eliminacje do VIII Wągrowieckiego Dyktanda, którego organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna w Wągrowcu. Wzięli w nich udział uczniowie wyłonieni poprzez wewnątrzklasowe eliminacje bądź ochotnicy - miłośnicy ortografii polskiej. Do najlepiej znających ortografię w naszej szkole należą: Jagoda Kubiak /1B/Radomił Janus /1C/Zuzanna Wronkowska /1D/, Arkadiusz Głowski /2A/Mikołaj Rusiewicz /2A/Weronika Żarnowska /2A/Aleksandra Kolińska /2A/Radosław Winiecki /2A/Martyna Śróda /2C/Alicja Mittmann /2C/Joanna Smykowska /3C/Laura Strzyżewska /3C/Klaudia Bednarek /3C/Aleksandra Jendraszak /3C/Weronika Sokołowska /3C/Dominika Idziak /3C/Wirginia Cholewińska /3C/.

Po napisaniu przez uczniów dyktanda, wyłoniona została tzw. WIELKA PIĄTKA:

  1. Radomił Janus /1C/,
  2. Zuzanna Wronkowska /1D/,
  3. Weronika Żarnowska /2A/,
  4. Martyna Śróda /2C/,
  5. Mikołaj Rusiewicz /2A/,

która 24 października będzie reprezentowała naszą szkołę podczas konkursu w Bibliotece Miejskiej, któremu patronują słowa Adama Mickiewicza „O niepodległość, całość i wolność Ojczyzny naszej, prosimy Cię Panie".

Nad przebiegiem i organizacją konkursu czuwały panie: Małgorzata Dolata i Anita Różak.

Wszystkim miłośnikom ortografii polskiej GRATULUJEMY!

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć w galerii.

Autor: Małgorzata Dolata   
Poprawiony: czwartek, 15 listopada 2018 23:44
 
Copyright © 2012-2019 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.