sobota,,

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 PDF Drukuj Email
niedziela, 08 września 2019 01:00

Wraz z końcem letniego wypoczynku Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy szkoły ponownie zagościli w gmachu naszego Liceum na kolejny rok. 2 września powitał Ich inauguracyjny apel przygotowany przez uczniów klasy 3B wraz z wychowawczynią panią Profesor Kariną Jazgar.

Tradycyjnie apel poprzedzała msza święta o godzinie 8:00, tak by o 9:00 zgromadzić nowych uczniów (warto nadmienić, że w tym roku są to absolwenci szkół podstawowych i gimnazjalnych, a zatem mamy do czynienia z wyjątkowym precedensem), nauczycieli, również tych nowych, pracowników szkoły jak i przybyłych gości. Na uwagę zasługuje fakt uczestnictwa pana Posła na sejm RP Grzegorza Piechowiaka na naszej skromnej uroczystości, który wręczył upominki uczestnikom ubiegłorocznej sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Gościliśmy również jak co roku pana Starostę Michała Piechockiego, który uhonorował młodzież stypendiami Starosty powiatu wągrowieckiego. Nie zabrakło przedstawiciela Rady Rodziców pani Emilii Sassak jak i lokalnej prasy.

Mamy nadzieję, że w tym roku jak i w latach ubiegłych mamy okazję do stawienia czoła nie tylko wyzwaniom związanym z nauką i własnym rozwojem, ale również czekają nas chwile pełne uśmiechu i pozytywnych refleksji w roku szkolnym 2019/2020.

Rozp roku 20192020

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć w galerii (kliknij). Foto: Piotr Seemann

Autor: Franciszek Piekutowski /3B/
Poprawiony: poniedziałek, 04 listopada 2019 00:02