RANKING PERSPEKTYW

brazowe-liceum-2020

Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

JAK BYĆ KREATYWNYM I NIE BAĆ SIĘ WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH PDF Drukuj Email
piątek, 15 listopada 2019 00:00

logo_lo

W piątek, 29 listopada w naszej szkole odbyły się warsztaty, organizowane przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu. Wzięli w nich udział uczniowie klasy 2B i 1Cn.

Tematem pierwszych zajęć była kreatywność - jak wzmacniać swój potencjał? . Dowiedzieliśmy się, czym tak naprawdę jest kreatywność i jak możemy ją rozwijać. Odpowiedzieliśmy sobie również na pytania, czy warto być twórczym i czy kreatywność zawsze jest lepsza niż szablonowe zadania, a podczas różnorodnych ćwiczeń i zabaw przekonaliśmy się o tym w praktyce.

Drugi warsztat poruszał tematykę wystąpień publicznych oraz stresu z nimi związanego. Skuteczne prezentacje są bez wątpienia jedną z kluczowych umiejętności w życiu każdego człowieka, dlatego słuchaliśmy z ogromnym zaciekawieniem. Dowiedzieliśmy się, jak dobrze przygotować się do wystąpienia, w jaki sposób kontrolować mowę ciała oraz co zrobić, aby zminimalizować tremę i stres. Tu również nie obyło się bez ćwiczeń praktycznych.

Warsztaty były dla nas bardzo ciekawym i wartościowym doświadczeniem, dlatego dziękujemy prof. Hannie Mantej i prof. Szymonowi Woźniakowi za zorganizowanie ich, a prowadzącej - p. Ewelinie Bocian za ich rzetelne poprowadzenie i miłą atmosferę.

Zdjęcia: Jakub Ksycki /2B/

WSB 2019

Autor: Ania Ewertowska /2B/   
Poprawiony: poniedziałek, 09 grudnia 2019 22:08
 
Copyright © 2012-2020 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.