sobota,,

O NAS PDF Drukuj Email
wtorek, 06 października 2020 13:56

uam 100

Klasztorna: Klub Gier" to działające w I LO koło zrzeszające fanów głównie gier planszowych, ale nie tylko!

Klub został założony w 2019 roku pod nazwą „Klasztorna – klub gier planszowych" przez Filipa Kolińskiego i Fabiana Ślężaka. Funkcjonował w ramach działalności w świetlicy, jednak głównym miejscem spotkań była szkolna biblioteka. Patronami projektu w roku szkolnym 2019/2020 byli: ks. Marcin Modrzyński, prof. Małgorzata Dolata, prof. Małgorzata Wojnowska, prof. Anita Różak i prof. Danuta Żwikiewicz-Muszyńska. W roku szkolnym 2020/2021, z powodu reżimu sanitarnego, miejscem spotkań będzie świetlica. Klub zmienił nazwę na „Klasztorna: Klub Gier" i od tego roku klub dzieli się na dwie sekcje: gier planszowych oraz gier RPG.

Autor: Filip Koliński /2D/
Poprawiony: wtorek, 06 października 2020 16:13