piątek,,

ILO - Minecraft

ILO-Minecraft

Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

NOWA RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO PDF Drukuj Email
wtorek, 27 kwietnia 2021 21:04

Logo rsu

W środę, 21 kwietnia odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków nowej Radzie Samorządu Uczniowskiego.

Przybyłych powitał wicedyrektor szkoły, Pan Szymon Woźniak, który na ręce Anny Ewertowskiej (przewodniczącej RSU w kadencji 2020/2021) podziękował za współpracę i zaangażowanie w działalność na rzecz szkoły, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich okresie. Słowa podziękowania skierował także do Pani profesor Joanny Szymkowiak, która była opiekunem Rady. Następnie życzył nowej Radzie zapału do kontynuowania inicjatyw, które są już tradycją naszej szkoły oraz zachęcił do promowania własnych pomysłów.

Przewodniczącym Rady Samorządu Uczniowskiego w kadencji 2021/2022 został Filip Agaciński, a opiekunem Pani profesor Natalia Karczewska.

Autor: RSU   
Poprawiony: wtorek, 27 kwietnia 2021 21:03
 
Copyright © 2012-2021 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.