piątek,,

ILO - Minecraft

ILO-Minecraft

Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

KONKURS TAŃCA SHUFFLE DANCE ROZSTRZYGNIĘTY! PDF Drukuj Email
czwartek, 29 kwietnia 2021 00:00

logo_lo

W marcu 2021 roku odbył się Szkolny Konkurs Tańca shuffle Dance, on-line. Przystąpiło do niego 5 dziewcząt naszej szkoły. Konkurs polegał na nagraniu filmiku, w którym należało wykazać swoje umiejętności taneczne Shuffle Dance. Jury w składzie Anna Szulc-Szamkuć i Natalia Wieczorkowska miało niełatwe zadanie, albowiem poziom tańczących okazał się bardzo wysoki!

Najlepszą tancerką okazała się Nikola Ślężak z klasy 2D. Drugie miejsce zajęła Weronika Magdziarz z klasy 3B. Z kolei na trzeciej pozycji uplasowała się Natalia Kręcichwost z klasy 1C. Zwyciężczyniom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do szkoły, które ufundowała Rada Rodziców.

Autor: Maciej Patelski   
Poprawiony: czwartek, 29 kwietnia 2021 22:51
 
Copyright © 2012-2021 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.