SIEĆ WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA NAUCZYCIELI BIBLIOTEKARZY POWIATU WĄGROWIECKIEGO PDF Drukuj Email
wtorek, 05 października 2021 19:45

logo_lo_w

Dnia 30.09.2021 br. w bibliotece I Liceum Ogólnokształcącego, odbyło się spotkanie nauczycieli bibliotekarzy - członków "Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Bibliotekarzy Powiatu Wągrowieckiego".

Zebranych powitał pan dyrektor Maciej Patelski oraz pani Aneta Andrzejewska – koordynator Sieci. Następnie wszyscy udali się do sali audiowizualnej, gdzie wysłuchali wykładu na temat Stanisława Przybyszewskiego, Władysława Rabskiego i Carla Bussego, który przygotował nauczyciel historii pan Sebastian Chosiński, po czym zwiedzili szkołę zahaczając o aulę oraz strych.

Na koniec wizyty wszyscy wrócili do biblioteki, aby obejrzeć wystawę poświęconą Żydom wągrowieckim oraz zdjęcia archiwalne naszej szkoły i przy kawie, herbacie oraz słodkościach porozmawiać o swojej pracy i podzielić się refleksjami.

Organizatorkami spotkania były panie Anita Różak (bibliotekarka w I LO) oraz Aneta Andrzejewska (dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Wągrowcu).

Zobacz wszystkie zdjęcia (kliknij >>>). Foto: Anita Różak

Poprawiony: niedziela, 10 października 2021 16:59