OCZAROWAŁ WSZYSTKICH PDF Drukuj Email
czwartek, 21 marca 2013 01:00

de_100

Tak można powiedzieć o reakcji Komisji podczas X Regionalnego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół ponadgimnazjalnych w Czarnkowie, w którym uczestniczył dnia 20 marca 2013 Jan Aleksander Woźny. Już w części pisemnej, na którą składał się test leksykalno- gramatyczny oraz krótka wypowiedź na temat nowoczesnych pomysłów na transport publiczny, okazał się najlepszy, a rewelacyjna wypowiedź ustna tylko przypieczętowała jego sukces - zajęcie pierwszego miejsca. Jan zachwycił wszystkich nie tylko swoją doskonałą znajomością języka niemieckiego, ale również sposobem zaprezentowania wylosowanego tematu. Podkreślenia wart jest również fakt, iż był on jedynym reprezentantem naszego powiatu i naszej szkoły w finale w Czarnkowie po eliminacjach szkolnych, w których brały udział łącznie 23 szkoły.

Serdeczne gratulacje!

Autor: Monika Jankowska