KOLOROWA REWOLUCJA KLASZTORNIAKÓW PDF Drukuj Email
wtorek, 26 marca 2013 11:00

colors_100

Czwartek, 21 marca (pierwszy dzień wiosny) nie był dniem zwyczajnym dla uczniów I LO im. Powstańców Wielkopolskich. Każda z klas tego dnia za zadanie miała ubrać się w strój w kolorze, który wcześniej wylosowała. Zarówno pomysłowe lansowanie koloru przez klasę, plakaty kolorowo promujące szkołę oraz dekoracje klas podlegały ocenie powołanego jury. Oprócz tego Klasztorniacy mieli okazję brać udział w porywającym do tańca, przesyconym optymizmem koncercie przygotowanym przez kolegów i koleżanki oraz obejrzeć interesujące, kolorowe doświadczenia chemiczne przygotowane przez klasę 1C. Po burzliwych obradach, jury ogłosiło wyniki. Pierwsze miejsce przypadło klasie 2A (błękitni), a kolejne odpowiednio klasie 2B (beżowi) i 2C (biali). Wyróżniona nagrodą specjalną została również klasa 3F (różowi) za przygotowanie niebanalnych strojów. Na koniec, chętni uczniowie wzięli udział w kręceniu ?Harlem shake?a?. Całe przedsięwzięcie było strzałem w dziesiątkę i miłą odskocznią od szarej, szkolnej rzeczywistości.

Poprawiony: wtorek, 23 kwietnia 2013 13:49