INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU WĄGROWIECKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH PDF Drukuj Email
czwartek, 25 kwietnia 2013 11:01

powiat_1009 kwietnia 2013r. w Kobylcu nad jeziorem rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W biegach udział wzięła 19-osobowa reprezentacja I LO w Wągrowcu. Z każdej grupy wiekowej awans do Mistrzostw Wielkopolski uzyskały cztery najlepsze zawodniczki i czterech najlepszych zawodników z każdego biegu, którzy startować będą 20 kwietnia 2013 r. w Żerkowie. Dobrze spisali się nasi uczniowie, którzy uplasowali się na czołowych miejscach awansując do kwietniowych Mistrzostw Wielkopolski.

WYNIKI:

Szkoły ponadgimnazjalne - dziewczęta ur. 1996: Im - Michalina Kaczyńska kl.Ic

Szkoły ponadgimnazjalne - dziewczęta ur. 1994 -1995: Im - Aleksandra Wawrzyniak kl.IId, IIm - Anna Paszkiewicz kl.IId

Szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy ur. 1994 - 1995: Im - Jan Wiśniewski kl.IIa

Pozostali nasi reprezentanci, którzy walczyli o jak najlepsze lokaty to: Joanna Smogór kl.IId, Katarzyna Kłosowska kl.IIIb, Maja Szewczyk kl.IIIf, Monika Szcześniak kl.IIIf, Ola Ishkhanyan kl.Id, Zuzanna Szambelan kl.IIc, Wojciech Wróblewski kl.Ia, Piotr Kaszuba kl.Ia, Kacper Dalke kl.Ic, Maciej Stróżewski kl.Ic, Tomasz Biniewski kl.IIIb, Krystian Hetzig kl.IIIb, Mateusz Bejnarowicz kl.Ib, Damian Frankowski kl.Ib, Konrad Kemnitz kl.Ib

Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy!

Autor: Natalia Wieczorkowska, Aurelia Bartczak
Poprawiony: sobota, 04 maja 2013 08:44