PRZETARG NA PROWADZENIE KAWIARENKI SZKOLNEJ PDF Drukuj Email
niedziela, 04 listopada 2012 13:00

Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na wynajem w okresie od 01.01.2013 r. do 31.12.2015 pomieszczenia o powierzchni 10 m2 z przeznaczeniem na prowadzenie kawiarenki szkolnej. Oprócz wymienionego pomieszczenia wynajmujący będzie mógł wykorzystać w godzinach otwarcia przylegający korytarz w celu ustawienia stolików i krzeseł.

Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjną. Najemca będzie ponosić koszty:

- czynszu (zawiera koszty ogrzewania, wywozu śmieci oraz podatek od nieruchomości)
- energii elektrycznej według wskazania podlicznika
- wody i odprowadzenia ścieków według wskazania podlicznika

Po podpisaniu umowy najemca będzie zobowiązany dostosować godziny działalności kawiarenki do godzin funkcjonowania szkoły. Będzie również prowadził działalność zgodnie z przepisami BHP, przeciwpożarowymi oraz sanitarno-epidemiologicznymi.

Wygrywający przetarg zobowiązany jest do zawarcia umowy najmu.

Ofertę należy złożyć w zabezpieczonej kopercie bez danych osobowych, tylko z dopiskiem ?oferta na wynajem pomieszczenia na prowadzenie kawiarenki szkolnej? w sekretariacie szkoły do dnia 19.12.2012 r. do godziny 12.00. Do oferty należy dołączyć zaklejoną, nieopisaną kopertę z danymi osoby biorącej udział w przetargu. Komisyjne rozpatrzenie ofert nastąpi w gabinecie dyrektora w dniu 19.12.2012 r. o godzinie 13.00.

Oferta powinna zawierać:

- propozycję czynszu (nie mniej niż 300 zł miesięcznie)
- projekt modernizacji pomieszczenia (poniesione koszty modernizacji mogą umniejszyć czynsz maksymalnie o 50% miesięcznie do wyczerpania zainwestowanej sumy lub zakończenia umowy)
- propozycję oferowanego asortymentu
- zasady współpracy z Samorządem Uczniowskim

Kryteria wyboru oferty i ich znaczenie:

- wysokość czynszu nie niższa niż 300 zł (bez prądu i wody) ? 50%
- projekt modernizacji pomieszczenia ? 30%
- oferowany asortyment ? 15%
- zasady współpracy z Samorządem Uczniowskim ? 5%

Lokal można oglądać po uprzednim umówieniu się na konkretny termin (tel. 672621481).

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone w siedzibie I Liceum Ogólnokształcącego w Wągrowcu, w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu oraz zostało zamieszczone na stronie internetowej szkoły www.1lo-wagrowiec.edupage.org

Poprawiony: sobota, 31 sierpnia 2013 08:26