SZKOŁA DLA SZKOŁY PDF Drukuj Email
czwartek, 10 listopada 2011 13:00

W październiku odbyła się akcja zbierania przyborów szkolnych dla dzieci z Sudanu. Inicjatorem tego przedsięwzięcia była absolwentka naszego liceum, a obecnie studentka arabistyki UAM w Poznaniu, Marta Sobczak (wśród znajomych znana jako Żaba). Marta, w ramach swoich studiów w przyszłym roku wybiera się do Afryki aby uczyć dzieci języka angielskiego, a przy okazji szlifować swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem arabskim. Korzystając z okazji pragnie zabrać ze sobą przybory szkolne, których w tym biednym kraju na pewno brakuje.

Cieszy fakt, że młodzież i nauczyciele naszej szkoły zaangażowali się w pomoc i dostarczyli spore ilości zeszytów, długopisów, ołówków, plecaków i innych przyborów. Za te dary w imieniu dzieci z Sudanu serdecznie dziękujemy.

szkola_dla_szkoly

Poprawiony: niedziela, 15 września 2013 09:55