MIKOŁAJKI 2010 PDF Drukuj Email
wtorek, 07 grudnia 2010 13:00

Mikołajki2010

I już po! X Charytatywny Koncert Mikołajkowy, który odbył się 6.12.2010 przeszedł do historii. Podobnie jak podczas poprzednich edycji na scenie pojawili się uczniowie i nauczyciele naszego liceum, a także zaproszeni goście. Uczestnicy prezentując swoje większe lub mniejsze zdolności śpiewali, grali, tańczyli i rozśmieszali publiczność. Występy artystyczne przeplatane były aukcjami. Pieniądze z licytacji przeznaczone są na świąteczną pomoc dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły. Cieszy fakt, że udało się zgromadzić ponad 2600 złotych. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego z całego serca dziękujemy.

Aby obejrzeć zdjęcia z koncertu zapraszam do galerii.

Zachęcamy gorąco do obejrzenia krótkiego filmu autorstwa Kamili Szwydek http://www.youtube.com/watch?v=LZEVV9e6kA8

Poprawiony: niedziela, 15 września 2013 13:31