II POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE PDF Drukuj Email
niedziela, 03 kwietnia 2011 13:00

Dnia 31.03.2011 roku I Liceum Ogólnokształcące w Wągrowcu przedstawiło swoją ofertę edukacyjną podczas II Powiatowych Targów Edukacyjnych. Przygotowania wystawy trwały od kilku tygodni, a ich efektem było stoisko, które w sposób interesujący prezentowało ofertę szkoły, jej historię, możliwości i działania. Informacje przedstawione zostały w sposób tradycyjny w postaci estetycznych plansz i folderów oraz elektroniczny - zdjęcia i filmy wyświetlane na dwóch ekranach. Gimnazjaliści mieli również okazję zwiedzić nasze liceum podczas wirtualnego spaceru, który mogli odbyć dzięki dwóm stanowiskom komputerowym. Podczas targów na naszym stoisku rozdawana była także monografia Pana Wiesława Szczepańskiego. Książka o naszej szkole cieszyła się ogromnym powodzeniem i znikała ze stolika jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Goście mogli także skosztować smakołyki przygotowane przez uczniów. Wielkie dzięki należą się młodzieży, która z ogromnym zaangażowaniem oprowadzała po stoisku potencjalnych kandydatów, udzielając im wyczerpujących, czasami barwnych objaśnień. To dzięki temu zaangażowaniu nasze stoisko było odwiedzane przez rzesze gimnazjalistów. Wiele działo się także poza stoiskiem. Na scenie głównej uczniowie naszej szkoły przedstawili swoje propozycje artystyczne. Wystąpił zespół taneczny PLEJADA, zespół tańca nowoczesnego, wokaliści oraz kabaret. Występy cieszyły się ogromnym powodzeniem. Całe przedsięwzięcie nie mogłoby dojść do skutku gdyby nie ogromne zaangażowanie uczniów i grupy nauczycieli naszej szkoły - Katarzyny Michalskiej, Hanny Mantej, Sylwii Twardowskiej, Szymona Woźniaka, Łukasza Sielewicza, Cezarego Szypulskiego oraz Bartosza Kossowicza.

Aby obejrzeć zdjęcia z II Powiatowych Targów Edukacyjnych zapraszamy do galerii.

Poprawiony: niedziela, 15 września 2013 13:36