środa,,

WARSZTATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO PDF Drukuj Email
wtorek, 05 listopada 2013 00:51

scotland_100W dniu 28 października br. uczniowie naszej szkoły po raz dziesiąty mieli możliwość wziąć udział w warsztatach języka angielskiego w Poznaniu. Tym razem udało nam się pobić kolejny rekord frekwencji, bo aż 90 uczniów zmierzyło się z praktyczną nauką j.angielskiego. Warsztaty pt. ?Scotland: Ceilidh Dancing, Bagpipes and Men in Kilts" były prowadzone przez dwóch rodowitych Szkotów - David Vivanco (zielony strój) i Donnie Nicolson (czerwony strój). Zajęcia okazały się być nie tylko teoretyczne tj. poznanie regionalnych strojów, szkockiej kultury czy języka, ale także praktyczne, przez naukę tańca. Można to wszystko zobaczyć na załączonych zdjęciach (cała galeria) i po raz pierwszy na kilkuminutowych filmach, szczerze polecam. (Autorzy zdjęć i filmów: p.Ewa Bartkowiak i p.Bartosz Kossowicz)

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom za wzorowe zachowanie, a nauczycielom anglistom za pomoc przy organizacji warsztatów i opiekę nad młodzieżą.

Autor: Ewa Bartkowiak
Poprawiony: wtorek, 05 listopada 2013 01:19