VI PONADPOWIATOWA OLIMPIADA EKOLOGICZNA SUBREGIONU PÓŁNOCNEJ WIELKOPOLSKI PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 listopada 2013 21:36

powiat_100

5 listopada w Starostwie Powiatu Wągrowieckiego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w etapie powiatowym VI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski. I Liceum Ogólnokształcące reprezentowali: Monika Kaczorowska (3D), Magdalena Bryzik (2C), Agnieszka Ryska (2C), Dominika Graj (1C), Monika Frankowska (1C), Danuta Korbal (1C), Paulina Szejn (1C), Szymon Pełczyński (1C).

Wśród ośmiu przedstawicieli naszego powiatu, którzy zakwalifikowali się do ścisłego finału olimpiady znaleźli się:

1. Monika Kaczorowska (3D) - zajęła I miejsce w finale powiatowym,
  2. Magdalena Bryzik (2C) - zajęła II miejsce w finale powiatowym,
  3. Agnieszka Ryska (2C) - zdobyła wyróżnienie w finale powiatowym,
  4. Dominika Graj (1C) - zdobyła wyróżnienie w finale powiatowym,
  5. Paulina Szejn (1C) - zdobyła wyróżnienie w finale powiatowym .

Finał VI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski odbędzie się 26 listopada w Pile. Trzymamy kciuki!.
Wszystkim uczestnikom etapu powiatowego dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Autor: Hanna Mantej
Poprawiony: wtorek, 03 grudnia 2013 23:27