NIESAMOWITY WIECZÓR KOLĘD I PASTORAŁEK POLSKICH PDF Drukuj Email
niedziela, 19 stycznia 2014 11:30

logo_loMłodzież z wągrowieckiego ogólniaka pod opieką Małgorzaty Wojnowskiej przygotowała piękny koncert kolęd i pastorałek. Gościnnie wystąpił chór No Name z wągrowieckiego gimnazjum pod kierownictwem Lucyny Walewskiej-Jastrząbek.

W drugiej części koncertu zaprezentowali się uczniowie I LO. Mateusz Zmudziński dał niesamowity popis gry na szkockich dudach, a wokalne umiejętności zaprezentowały: Agata Rakowska, Martyna Gościniak, Patrycja Serwatka, Ewa Serwatka, Roma Król, Joanna Szymańska, Joanna Kolińska i Kornelia Kuklińska. Również pięknie akompaniowali: Adrianna Piwońska (skrzypce), Dominika Kantorska (saksofon), Mikołaj Macioszek (fortepian) oraz Martyna Kujawa (tamburyn).

Imprezę poprowadziła Weronika Jakubiak i Hubert Kuźma, natomiast obsługą sprzętu zajęli się Monika Kaczorowska i Maciej Chojnacki.

Kilka godzin po koncercie rozdzwoniły sie telefony od oczarowanych gości, którym występ w ogólniaku bardzo się spodobał.

Więcej zdjęć z Wieczoru Kolęd i Pastorałek Polskich możesz zobaczyć tutaj.

Autor: Małgorzata Wojnowska
Poprawiony: niedziela, 19 stycznia 2014 12:08