sobota,,

IX CHARYTATYWNY KONCERT MIKOŁAJKOWY PDF Drukuj Email
sobota, 05 grudnia 2009 13:00

Dnia 4.12.2009 odbył się IX Charytatywny Koncert Mikołajkowy. Jak co roku, uczniowie i nauczyciele I LO na Klasztornej wspólnie występowali na scenie auli prezentując piosenki, skecze czy układy taneczne. Występy artystyczne przeplatane były aukcjami, podczas których licytowano przyniesione, często samodzielnie wykonane przez uczniów i nauczycieli, przedmioty. Zebrane podczas licytacji pieniądze przeznaczone są na świąteczną pomoc dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły. Zaangażowanie społeczności szkolnej przeszło najśmielsze oczekiwania, dzięki czemu udało się zgromadzić kwotę 3231,67 złotych. Wielkie dzięki za hojność. Ogromne podziękowania należą się szczególnie osobom, które bezpośrednio były zaangażowane w organizację koncertu, a przede wszystkim opiekunowi RSU Joannie Szymkowiak.

Zatem do zobaczenia i usłyszenia za rok, na X Charytatywnym Koncercie Mikołajkowym. Już dzisiaj zapraszamy do aktywnego udziału.

mikolajki plakat

Poprawiony: piątek, 14 lutego 2014 01:53