Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

Religia/etyka, wdż, języki - formularze PDF Drukuj Email
wtorek, 25 kwietnia 2017 23:00

Szanowni Rodzice

Jeżeli chcecie aby Wasze dzieci uczęszczały na naukę religii lub etyki to podczas rekrutacji proszę o dołączenie oświadczenia woli, w którym wyrazicie Państwo chęć aby Wasze dziecko w danych zajęciach brało udział. (Oświadczenie do pobrania tutaj)

Jeżeli natomiast nie wyrażacie woli aby Wasze dziecko uczęszczało na zajęcia wychowania do życia w rodzinie to podczas rekrutacji proszę o złożenie formularza rezygnacji z tych zajęć. (Oświadczenie do pobrania tutaj)

Formularze dotyczące religii / etyki, wychowania do życia w rodzinie oraz wyboru języków można pobrać ze strony szkoły lub otrzymać w sekretariacie szkoły.

 

Autor: Cezary Szypulski, Zespół ds rekrutacjiMaciej Patelski, Tomasz Dolata, Zespół ds rekrutacji   
Poprawiony: poniedziałek, 18 marca 2019 17:33
 
Copyright © 2012-2019 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.