wtorek,,

Religia/etyka, wdż, języki - formularze PDF Drukuj Email
środa, 26 kwietnia 2017 00:00

Szanowni Rodzice

Jeżeli chcecie aby Wasze dzieci uczęszczały na naukę religii lub etyki to podczas rekrutacji proszę o dołączenie oświadczenia woli, w którym wyrazicie Państwo chęć aby Wasze dziecko w danych zajęciach brało udział. (Oświadczenie do pobrania tutaj)

Jeżeli natomiast nie wyrażacie woli aby Wasze dziecko uczęszczało na zajęcia wychowania do życia w rodzinie to podczas rekrutacji proszę o złożenie formularza rezygnacji z tych zajęć. (Oświadczenie do pobrania tutaj)

Formularze dotyczące religii / etyki, wychowania do życia w rodzinie oraz wyboru języków można pobrać ze strony szkoły lub otrzymać w sekretariacie szkoły.

Autor: Cezary Szypulski, Zespół ds rekrutacjiMaciej Patelski, Tomasz Dolata, Zespół ds rekrutacji
Poprawiony: poniedziałek, 18 marca 2019 18:33