UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO "KANGUR BEZ GRANIC" PDF Drukuj Email
czwartek, 29 maja 2014 21:00

kangurGrzegorz Kaszuba /klasa 1D/ wraz z opiekunem, nauczycielem matematyki Tomaszem Dolatą uczestniczyli w uroczystym wręczeniu nagród laureatom Międzynarodowego Konkursu Matematycznego ?Kangur bez granic?. Podsumowanie tegorocznej edycji odbyło się w Szkole Podstawowej nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Poznaniu. Grzegorz otrzymał pamiątkowy dyplom, nagrodę oraz oficjalne zaproszenie na międzynarodowy obóz matematyczny na Węgrzech.

Wyróżnienia oraz nagrody książkowe otrzymali również Kamil Nowicki /klasa 3A/ oraz Mateusz Ziętara /klasa 2A/. Organizatorzy przyznali również dyplom uznania pani Kamilli Redosz za wkład wniesiony w organizację i upowszechnianie idei Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny.

Po uroczystości wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami zostali zaproszeni do zwiedzania Bramy Poznania ICHOT (Interaktywnego Centrum Historii Ostrowa Tumskiego).

Organizatorzy szkolnego konkursu składają serdeczne podziękowania Radzie Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym w Wągrowcu za pomoc przy organizacji konkursu.

JESZCZE RAZ SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Poprawiony: piątek, 30 maja 2014 08:27