WSPÓŁPRACA Z POLICJĄ PDF Drukuj Email
sobota, 06 września 2014 00:01

policja 100Serdecznie witam wszystkich uczniów i uczennice naszej szkoły.

Śpieszę się, by donieść wam, iż udało mi się nawiązać owocną współpracę z Komendą Powiatową Policji w Wągrowcu. Pod koniec czerwca bieżącego roku zostało podpisane ?Porozumienie o współpracy? pomiędzy ILO a Policją, dzięki któremu miałam przyjemność uczyć przez 4 miesiące j.angielskiego wybranych funkcjonariuszy. Zajęcia były bezpłatne, a moja praca charytatywna. Teraz nadszedł czas, aby Policja przejęła inicjatywę i przeprowadziła wiele ciekawych (tak sądzę) zajęć na terenie naszej szkoły, oczywiście też bezpłatnie. I tak już 15 września przyjedzie do nas pani Małgorzata Biskup, która poprowadzi serię warsztatów i wykładów dla uczniów, nauczycieli, a nawet waszych rodziców na temat narkomanii i różnego rodzaju uzależnień. Mam nadzieję, że odwiedzi też szkołę policyjny pies, a ogromną atrakcją okaże się kurs samoobrony dla dziewcząt pt. ?Bezpieczna kobieta?. Odbędą się również serie wykładów dla was, które poprowadzi sierżant Dominik Zieliński. Nie pozostaje mi zatem nic innego jak życzyć wam udanych nowych doświadczeń.

policja ewa

Autor: Ewa Bartkowiak