WIZYTA PANI MAŁGORZATY BISKUP PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 września 2014 21:01

policja 100

W dniu 15 września 2014 roku gościliśmy na terenie naszej szkoły panią Małgorzatę Biskup, zajmującą się od wielu lat tematyką uzależnień wśród dzieci i młodzieży. Przeprowadzenie serii wykładów zarówno dla uczniów I LO jak i nauczycieli oraz rodziców było możliwe dzięki współpracy naszej szkoły z Komendą Powiatową Policji w Wągrowcu. Gościnnie pojawił się również sierżant Dominik Zieliński.

Podstawowym celem wykładów było zapoznanie uczestników z rodzajami dostępnych narkotyków, objawami i następstwami ich zażywania oraz ze sposobami i możliwościami udzielenia pomocy takim osobom i ich rodzinom.

Młodzieży najbardziej podobały się przytoczone przez panią Biskup przykładu z życia codziennego, a nauczycielom przykładowe zdjęcia narkotyków i testery do wykrywania ich obecności w moczu.

Serdecznie dziękujemy za wizytę w naszej szkole i czekamy na kolejne warsztaty już wkrótce.

Zobacz całą galerię zdjęć >>>

Autor: Ewa Bartkowiak