DEUTSCH WAGEN NA KLASZTORNEJ PDF Drukuj Email
wtorek, 23 września 2014 20:50

DeutschWagenTour

W poniedziałek 8 września 2014 uczniowie naszej szkoły mieli szansę zetknąć się w dość nietypowej formie z językiem niemieckim. Niemiecki kojarzy nam się z reguły ze skomplikowanymi zwrotami, poważnymi lekcjami niemieckiego. Tym razem było inaczej. Poznaliśmy ?tę weselszą? stronę języka niemieckiego. W zabawnej formie gier i zabaw (często wymagających odrobiny wysiłku fizycznego np. przebiegnięcia na drugi koniec auli) pokazano nam, że każdy język potrafi być zabawny. Uczestnicy zapewne zapamiętali kilka przydatnych zwrotów i na przykład, gdy ktoś powie im, że czuje się so lala, to zrozumieją. Inni z kolei długo jeszcze będą pamiętać pewną chwytliwą piosenkę?

Całe spotkanie podobało się wszystkim uczestnikom. Takie wydarzenia są bardzo przyjemne i pozostają po nich miłe wspomnienia. Oby było ich jak najwięcej.

Zobacz całą galerię zdjęć >>>. O akcji Deutsch Wagen Tour możesz więcej przeczytać tutaj.

Autor: Piotr Patelski /2D/
Poprawiony: wtorek, 23 września 2014 21:09