OTRZĘSINY 2014 PDF Drukuj Email
niedziela, 12 października 2014 01:00

kot_100

1 października 2014 roku w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych zorganizowane przez Samorząd Uczniowski pod opieką Danuty Żwikiewicz-Muszyńskiej. Tego dnia ?pierwszaki? miały się przebrać za znaną kocią postać: 1a - Kot Garfield, 1b - Kot w Butach, 1c - Hello Kitty, 1d - Kot Tip Top.

O godz. 9.40 w auli liceum rozpoczęła się międzyklasowa rywalizacja. Do wspólnej zabawy zachęcały Agata Wehsela i Sandra Urbańska.Każda klasa miała wytypować ochotników do konkurencji wypicia mleka z miseczki, pokazu najśmieszniejszego tańca, zaśpiewania piosenki i kalamburów. Uczniowie, aby stać się pełnoprawnymi członkami naszego zacnego I Liceum Ogólnokształcącego musieli wziąć udział w quizie odpowiadając m.in. na pytanie o imię ulubionego kota prof. Sebastiana Chosińskiego. Wszystkie wyczyny zawodników oceniało jury w składzie: dyrektor Cezary Szypulski, p. Anita Różak, Zuzanna Pazdowska (przewodnicząca SU) oraz Maciej Stróżewski (przedstawiciel klas III).

Zwycięzcami zawodów zostali uczniowie klasy 1C z wychowawczynią p. Jolantą Radziątkowską. Dyrektor pogratulował zwycięzcom i podziękował za udaną zabawę. Klasy I okazały się bardzo pomysłowe, odważne i sprytne. Mamy nadzieję, że będą mile wspominały ?pasowanie? na ucznia I Liceum.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z Otrzęsin w galerii.

Autor: Danuta Żwikiewicz-Muszyńska
Poprawiony: niedziela, 12 października 2014 14:05