XIII CHARYTATYWNY KONCERT MIKOŁAJKOWY PDF Drukuj Email
środa, 10 grudnia 2014 21:40

mikolajki2014

Dzień przed ?oficjalną? datą mikołajek, czyli 5 grudnia 2014 r. w naszej szkole po raz kolejny odbył się koncert mikołajkowy. Mieliśmy okazję posłuchać, jak nasi najzdolniejsi uczniowie grają i śpiewają różnorodne utwory. Większość z nich pochodziło z ?klasycznego? repertuaru anglojęzycznych piosenek świątecznych, ale nie wszystkie. Mieliśmy okazję posłuchać też trochę ?ostrzejszą nutę?, w wykonaniu zespołu przygotowanego przez Macieja Kujawę. Brakowało mi tylko występów niezwiązanych z muzyką, ale koncert i tak można uznać za bardzo udany.

W przerwach pomiędzy występami nasi uczniowie brali udział w licytacjach różnorodnych ?fantów?. Wylicytowano wiele słodyczy, ale też karnety na solarium, ?romantyczne spotkania? czy też inne ciekawe pamiątki.

Koncert był z pewnością wielką atrakcją. Mam nadzieję, że w tym roku szkolnym czeka nas jeszcze wiele podobnych atrakcji.

Zobacz galerię zdjęć autorstwa p. Piotra Seemanna.

Autor: Piotr Patelski
Poprawiony: poniedziałek, 15 grudnia 2014 22:31