sobota,,

WARSZTATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO PDF Drukuj Email
wtorek, 06 stycznia 2015 22:00

Warsztaty 2014 m

W grudniu 40 uczniów naszej szkoły kolejny już raz miało okazję uczestniczyć w warsztatach j.angielskiego w Poznaniu. Na początek mogliśmy wziąć udział w przedstawieniu interaktywnym zatytułowanym ?Mr. and Mrs. Bennet? podczas, którego kilku reprezentantów naszej grupy próbowało swoich sił na scenie (zachęcam do obejrzenia filmików i zdjęć). Następnie odbyły się warsztaty na temat życia i twórczości sławnej angielskiej pisarki, Jane Austen, autorki bestselerowej powieści pt. ?Duma i uprzedzenie? na podstawie, której nakręcono film z udziałem jednego z najbardziej znanych angielskich aktorów Colina Firth.

(Przyp. LD) Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć (kliknij) oraz filmów (kliknij).

Autor: Ewa Bartkowiak, przypis: Tomasz Dolata (LD)
Poprawiony: wtorek, 06 stycznia 2015 22:05