NOWA RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO PDF Drukuj Email
niedziela, 19 kwietnia 2015 23:45

Logo rsu

Dnia 12.02.2015 r. przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci mogli prezentować swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie I LO. W głosowaniu wzięło udział 290 osób, które wybierały swoich przedstawicieli spośród 4 kandydatów: Julia Brząkowska, Dawid Kamiński, Agata Wehsela  i Nikodem Biegański . Wśród wszystkich głosów oddanych 11 było nieważnych. Komisja wyborcza w składzie: Natalia Mączyńska /1B/,Zuzanna Pazdowska /2C/, Jan Woźny /3B/ czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.
Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów była pani Anita Różak.

Obecny skład Samorządu Uczniowskiego:

• Nikodem Biegański ? przewodniczący
  • Łukasz Bąk ? zastępca przewodniczącego
  • Zuzanna Przybylska ? skarbnik
  • Weronika Wehr -sekretarz

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!! .

Autor: Danuta Żwikiewicz-Muszyńska
Poprawiony: niedziela, 19 kwietnia 2015 23:46