KANGUR 2015 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 maja 2015 02:30

kangurPonad 50 uczniów I LO uczestniczyło 19 marca 2015 w światowym święcie matematyki ? MKM ?Kangur". Bez pomocy kalkulatorów w czasie 75 minut uczniowie podzieleni na dwie kategorie wiekowe Junior i Student rozwiązywali 30 zadań po 3, 4 lub 5 punktów. Komitety Regionalne konkursu przyznają następujące rodzaje nagród:

1. nagrody dla laureatów Konkursu,
2. nagrody za bardzo dobry wynik w Konkursie,
3. nagrody za wyróżnienie.

Miło mi oznajmić, że w MKM KANGUR 2015 w kategorii Junior - (klasa I liceum) wyróżnienie zdobyli uczniowie: Dorian Przybylski /1A/ oraz Joanna Romel /1C/.
W kategorii Student - (klasa II i III liceum) wynik bardzo dobry osiągnął Grzegorz Kaszuba /2D/, natomiast wyróżnienie zdobyła Danuta Korbal /2C/.

Gratulujemy sukcesu!!!!

Pozostałe wyniki znajdziecie na gazetce - II piętro.

Dziękujemy Radzie Rodziców za opłacenie uczestnictwa w konkursie. Dziękuję za współpracę i pomoc nauczycielom matematyki I LO.

Z Kangurowym pozdrowieniem

kangur2015