środa,,

WIARYGODNA SZKOŁA PDF Drukuj Email
piątek, 14 sierpnia 2015 08:15

logo lo

Miło nam poinformować, że nasze Liceum uzyskało tytuł WIARYGODNA SZKOŁA.

Kapituła brała pod uwagę osiągnięcia na egzaminach maturalnych wyrażone edukacyjną wartością dodaną, bazę szkoły i bezpieczeństwo.W przypadku liceum ogólnokształcącego oraz technikum kwalifikacja odbywa się na podstawie wskaźnika EWD (edukacyjna wartość dodana). Pozytywną ocenę uzyskuje ta szkoła, która z co najmniej dwóch egzaminów zewnętrznych (matury) uzyskała wynik pozycjonujący szkołę powyżej poziomej osi współrzędnych, w prawej ćwiartce  tj. na obszarze SZKOŁY SUKCESU, w oparciu o wyniki ogłaszane przez Instytut Badań Edukacyjnych na stronie internetowej ewd.edu.pl. Ilość wyników z egzaminów znajdujących się w górnej prawej ćwiartce osi współrzędnych oraz pozytywna ocena infrastruktury i bezpieczeństwa nadaje szkole rangę 3, 4 lub 5-gwiazdkowej Wiarygodnej Szkoły.

ws certyfikat

ws stopka klienta wl