DNI HONOROWEGO KRWIODAWSTWA PDF Drukuj Email
wtorek, 21 listopada 2017 00:00

pck_10014 listopada uczniowie klas trzecich spotkali się z prezesem Koła PCK w Wągrowcu panem Janem Maćkowiakiem, który w formie pogadanki omówił ideę honorowego krwiodawstwa i korzyści płynące z bycia dawcą.

Zobacz wszystkie zdjącia.

Poprawiony: wtorek, 21 listopada 2017 01:13

KAWAŁEK CIASTA = KAWAŁEK NIEBA (CZYLI POMOC DLA CHORYCH DZIECI) PDF Drukuj Email
niedziela, 05 listopada 2017 00:00

logo lo

Z okazji Dnia Chłopca SK PCK zaprosiło całą społeczność szkolną do włączenia się w akcję charytatywną: SŁODKA KAWIARENKA.

W piątek - 29. września od dużej przerwy, przy świetlicy odbywała się sprzedaż domowego ciasta i innych słodkości. Zebrane pieniądze przekazano na leczenie podopiecznych fundacji Kawałek Nieba.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem osób, dzięki którym było co sprzedawać i zjeść. Byli to:. Klaudia Bednarek /2C/, Laura Dąbrowska /2D/, Maria Stachowiak /1B/, Kinga Szulczewska /3B/, Agata Komasińska /2A/, Kacper Kujawa /2A/ oraz Angelika Skotarek /2A/.

Dziękujemy!

Poprawiony: niedziela, 05 listopada 2017 21:59

WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI - PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email
piątek, 10 marca 2017 01:00

graj muzyka 2017

Miło mi poinformować, iż w ostatnim czasie skarbonki akcji Wyślij pączka do Afryki zostały zasilone przez dodatkowe wpłaty. Tym samym zebraliśmy 830,03 złotych.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Osobne podziękowania przesyłają również ojcowie Kapucyni i ich podopieczni.

Poprawiony: środa, 08 marca 2017 14:50

WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI PDF Drukuj Email
środa, 22 lutego 2017 17:30

graj muzyka 2017

W TŁUSTY CZWARTEK „wysyłamy pączka do Afryki”.

Sprzedaż prowadzona przez SK PCK rozpocznie się od dużej przerwy przy siłowni.

Pamiętajcie: Wspierając tę akcję ZAMIAST BRZUCHA UROŚNIE WAM SERCE.

plakat paczek 2017

Poprawiony: środa, 22 lutego 2017 17:31

STROIKI NA GROBY PDF Drukuj Email
wtorek, 01 listopada 2016 20:47

skpck 100W czwartek, 27 października w świetlicy szkolnej, a później w sekretariacie zapachniało świerkiem. Stało się to za sprawą dziewcząt ze Szkolnego Koła PCK, które pod bacznym okiem p. Małgorzaty Wojnowskiej przygotowały wiązanki/stroiki na groby Powstańców Wielkopolskich - patrona szkoły oraz zamarłych nauczycieli I LO. Na cmentarze zanieśli je uczniowie klasy 1D i 2D (wraz z wychowawcami p. Sylwią Górską i Tomaszem Dolatą - przyp. admin), którzy również posprzątali groby przed uroczystością Wszystkich Świętych. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy za pomoc!

Poprawiony: wtorek, 01 listopada 2016 21:48

TRENING CZYNI MISTRZA PDF Drukuj Email
wtorek, 01 listopada 2016 20:46

logo lo

„Trening czyni mistrza.” To przysłowie przyświecało p. Monice Jankowskiej i uczniom z klasy 1C, którzy w ramach przedmiotu Edukacja dla Bezpieczeństwa doskonalili swoje umiejętności w wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Dzięki współpracy z KPPSP gościliśmy na lekcjach mł. ogniomistrza pana Artura Adamczaka (Powiatowego Koordynatora Ratownictwa Medycznego Państwowej Straży Pożarnej), który nie tylko udostępnił nam fantomy i defibrylatory, ale także bacznie obserwował i kontrolował sposób ich użycia , odpowiadał na nasze pytania i rozwiał nasze wątpliwości. Dziękujemy.

Poprawiony: środa, 02 listopada 2016 14:33

Copyright © 2012-2017 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.