czwartek,,

ILO-Minecraft

ŚWIĄTECZNE DARY PDF Drukuj Email
poniedziałek, 06 grudnia 2021 20:08

skpck 100Szybko zapełniały się kosze podczas zbiórki żywności, w której wzięli udział wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu i PCK z I LO. Akcję przeprowadziło Caritas Polska w piątek i sobotę (3 i 4 grudnia 2021) w dwóch marketach w Wągrowcu. Udało nam się zebrać naprawdę sporo produktów. Zebrane dary trafią jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia do najbardziej potrzebujących osób z terenu naszego miasta.

Niech to będą dobre święta!

Poprawiony: poniedziałek, 06 grudnia 2021 21:10

DZIEŃ WOLONTARIUSZA PDF Drukuj Email
niedziela, 05 grudnia 2021 00:00

skpck 100SKWiPCK zyczenia2021

Poprawiony: niedziela, 05 grudnia 2021 21:15

WOLONTARIUSZE NA DEN PDF Drukuj Email
Autor: Maciej Surdyk /2D/
niedziela, 17 października 2021 19:25

skpck 100Własnoręcznie wykonane papierowe koszyczki z wymalowanymi kolorowymi kwiatami, trafią w najbliższym czasie do emerytowanych pracowników szkoły z okazji DEN. Wolontariusze SKW i PCK dzielnie poradzili sobie z zadaniem pod okiem pani profesor Małgorzaty Wojnowskiej i ogromnej pomocy pani sekretarz szkoły - Agnieszki Grzechowiak. W koszyczku oprócz słodyczy, które sprawią, że jesienny wieczór stanie się o wiele przyjemniejszy, znajdują się także życzenia od całej społeczności szkolnej, mające wywołać szeroki uśmiech na twarzy.

Poprawiony: niedziela, 17 października 2021 19:25

SPRZĄTANIE LASU PDF Drukuj Email
niedziela, 17 października 2021 19:15

skpck 100Mimo dość rześkiego poranka o godzinie 9:00 przy ulicy Brzozowej, niedaleko hospicjum, gdzie znajdowało się miejsce zbiórki pojawiło się około 50 osób. Frekwencja bardzo pozytywnie zaskoczyła organizatorów akcji, którzy zapewnili wszystkim uczestnikom rękawiczki i worki na śmieci. Ochotnicy zostali podzieleni na trzy grupy - jedna udała się w kierunku parkingu przy hali OSiR, druga - w głąb lasu, dochodząc do Grobowca Keglów trzecia zaś wzdłuż ulicy Brzozowej w stronę ul. Kcyńskiej. To właśnie te rejony lasu dookoła Wągrowca były najbardziej zaśmiecone. Na sobotnim sprzątaniu lasu (9.10.2021) nie zabrakło przedstawicieli z I LO. Trzy wolontariuszki ze SKW i PCK z I LO wraz z opiekunką p. Moniką Jankowską włączyły się w akcję zorganizowaną przez Nadleśnictwo Durowo. Ilości worków z zebranymi śmieciami mówi sama za siebie. Po dwóch godzinach pracy, wszyscy spotkali się w Ośrodku Edukacji Leśnej, gdzie czekał już ciepły poczęstunek.

Pamiętajmy, że lasy to nasze wspólne dobro i zróbmy wszystko, by nie było potrzeby organizowania takich akcji.

Poprawiony: niedziela, 17 października 2021 19:18

„WIELKANOCNY KOSZYCZEK" PDF Drukuj Email
wtorek, 20 kwietnia 2021 00:00

skpck 100

SK PCK działa mimo pandemii. Tym razem przed świętami wielkanocnymi nasi wspaniali wolontariusze pod opieką p. Małgorzaty Wojnowskiej wykonali własnoręcznie w świetlicy dla emerytowanych pracowników naszej szkoły „Wielkanocne Koszyczki", które również osobiście doręczyli do zainteresowanych. Nie zapomnieliśmy też o emerytach mieszkających gdzieś dalej. Do nich wysłane zostały kartki świąteczne z życzeniami. Dzięki zaangażowaniu młodzieży dla wielu osób święta były radośniejsze. Dziękujemy!

Poprawiony: wtorek, 20 kwietnia 2021 17:51

KARTKI ŚWIĄTECZNE PDF Drukuj Email
niedziela, 20 grudnia 2020 00:00

skpck 100

Przepiękne kartki z życzeniami świątecznymi trafią w najbliższych dniach do emerytowanych pracowników naszej szkoły. Przygotowali je nasi zdolni uczniowie: Anna Ewertowska (3b), Mikołaj Durak (1a), Wiktoria Czerwińska (1e), Maja Włodarczyk (1e), Liliana Marciniak (2c), Natalia Nowakowska (2c), Paula Kruś (2c), Daria Kwaśna (2c), Marcel Kurek (2c), Dominika Lochyńska (2c), Filip Agaciński (2c), a Dominika, Filip i Marcel pod bacznym okiem p. Małgorzaty Wojnowskiej i ogromnej pomocy pani sekretarz szkoły Agnieszki Grzechowiak wypełnili życzeniami.

Wesołych Świąt!

Poprawiony: wtorek, 20 kwietnia 2021 18:05

Copyright © 2012-2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.