poniedziałek,,

IX PONADPOWIATOWA OLIMPIADA EKOLOGICZNA SUBREGIONU PÓŁNOCNEJ WIELKOPOLSKI - ETAP PONADPOWIATOWY PDF Drukuj Email
czwartek, 08 grudnia 2016 12:50

logo lo

Dnia 2 grudnia br.  w Domu Kultury w Pile odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla laureatów IX Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski.

Michał Brzeziński /2C/ zajął I miejsce w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych, natomiast Jakub Martyński /2C/ otrzymał wyróżnienie. Uczniowie otrzymali cenne nagrody rzeczowe.

W uroczystości brali udział Kierownik Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa p. Małgorzata Klessa oraz wicedyrektor I LO w Wągrowcu p. Maciej Patelski.

Serdecznie gratulujemy laureatom, tym bardziej, że w konkursie wzięło udział ponad tysiąc uczestników.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć w galerii.

Poprawiony: czwartek, 08 grudnia 2016 12:50