poniedziałek,,

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW PDF Drukuj Email
czwartek, 23 marca 2017 12:20

Logo ILO

Sukces naszych uczniów na Powiatowym Konkursie Chemicznym: I miejsce zajęła Joanna Romel/3C/, II miejsce - Aleksandra Górna  /3C/, III miejsce - Maria Nowakowska/3C/ i Krystian Nowicki /3C/.

IV Powiatowy Konkurs Języków Obcych zakończył się sukcesem dla niektórych reprezentantów naszej szkoły. Oto wyniki:
język angielski: Krystian Nowicki /3C/ - II miejsce
język niemiecki: Marika Dolińska /3B/- III miejsce
język rosyjski: Dawid Komasiński /3D/- I miejsce, Julia Dereżyńska /1B/ - II miejsce, Dawid Mazurek /3D/ - III miejsce.

Dorian Przybylski /3A/ został finalistą konkursu matematycznego Pangea.

Karol Malec /2D/ zajął II miejsce w konkursie: Las w moim obiektywie 2017 - pory roku pod hasłem: Leśne oblicza zimy, zorganizowanym przez Nadleśnictwo Durowo.

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Autor: Cecylia Bojanowska, Monika Jankowska, Ewa Narodowiec, Jolanta Radziątkowska
Poprawiony: poniedziałek, 27 marca 2017 08:40