sobota,,

ILO - Minecraft

ILO-Minecraft

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

RODO (GDPR)

RODO

VII WĄGROWIECKIE DYKTANDO ORTOGRAFICZNE PDF Drukuj Email
niedziela, 05 listopada 2017 00:00

logo lo25.10.2017r odbyło się VII Wągrowieckie Dyktando Ortograficzne, organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Wągrowcu.

Po wstępnych eliminacjach szkolnych naszą szkołę reprezentowało piecioro uczniów: Julia Martynek /1D/, Jakub Synoracki /2A/, Aleksandra Jendraszak /2C/, Wiktoria Szweda /3A/ oraz Wojciech Mikołajczak /3B/.
Tekst dyktanda nie sprawił nam problemów, dzięki czemu uczniowie naszej szkoły zdobyli poszczególne tytuły: Julia Martynek - mistrz ortografii, Jakub Synoracki- wicemistrz ortografii oraz Wiktoria Szweda otrzymała wyróżnienie.

Autor: Aleksandra Jendraszak /2C/   
Poprawiony: niedziela, 05 listopada 2017 23:23
 
Copyright © 2012-2024 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.