sobota,,

ILO - Minecraft

ILO-Minecraft

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

RODO (GDPR)

RODO

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW PDF Drukuj Email
niedziela, 22 kwietnia 2018 00:00

logo_lo

Niezwykle miło nam poinformować, że w poniedziałek 16 kwietnia Mateusz Zych /2B/ został laureatem - organizowanego przez Instytut Wschodni UAM - ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Europie Wschodniej, Syberii, Kaukazie i Azji Środkowej ?Zostań Wschodoznawcą".
Mateusz przygotował prezentację i wykład na temat odzyskania niepodległości przez państwo litewskie w 1918 roku, dzięki czemu komisja nagrodziła go trzecim miejscem i... indeksem, z którego - jeśli zechce - będzie mógł skorzystać w roku akademickim 2019/2020.

Michał Brzeziński /3C/ uzyskał tytuł finalisty w ogólnopolskim etapie Olimpiady Teologii Katolickiej, który odbywał się w Łodzi od 5 do 7 kwietnia 2018 roku.

Gratulacje!

Mateusz Zych 

Mateusz Zych

 

Michał Brzeziński

Michał Brzeziński

Autor: Sebastian Chosiński   
Poprawiony: niedziela, 22 kwietnia 2018 17:39
 
Copyright © 2012-2024 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.