sobota,,

ILO - Minecraft

ILO-Minecraft

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

RODO (GDPR)

RODO

DOŚWIADCZENIA Z FIZYKI PDF Drukuj Email
piątek, 15 czerwca 2018 00:00

logo_lo

Czerwiec dla klasy 2a był miesiącem fizyki w praktyce. Każdy z nas mógł wykazać się wiedzą i zaprezentować kilka doświadczeń na wybrany przez siebie temat. Podchodziliśmy do tego zadania z ogromnym zaangażowaniem i radością. Taka forma zajęć pozwoliła nam jeszcze bardziej zagłębić się w tajniki fizyki, bardziej zrozumieć pewne tematy, a także urozmaiciła zwykłe lekcje.

Po każdym kolejnym doświadczeniu z ogromną niecierpliwością czekaliśmy na kolejne zajęcia i doświadczenia wykonywane przez naszych kolegów i koleżanki, dzięki którym dowiedzieliśmy się m.in.: jak działa zjawisko odrzutu, napięcie powierzchniowe, opory powietrza, wyładowania elektryczne, czy też czym jest Camera Obscura. Dane zajęcia były dla nas ogromną przyjemnością i na pewno przydadzą się nam w przyszłym roku szkolnym oraz w przygotowaniach do egzaminu maturalnego. A oto kilka zdjęć z naszych ostatnich lekcji (zobacz wszystkie zdjęcia).

Autor: Magdalena Pytlińska /2A/   
Poprawiony: piątek, 15 czerwca 2018 11:21
 
Copyright © 2012-2024 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.