Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

poniedziałek, 27 kwietnia 2015 23:00
Absolwenci:
 
Złota Tarcza
1x1      
Tz     Mateusz Zych   2019
1x1      
Tz     Michał Brzeziński   2018
1x1      
Tz     Monika Gaszyńska   2018
1x1      
Tz     Dawid Komasiński   2017
1x1      
Tz     Marta Banach   2016
1x1      
Tz     Filip Chojnacki   2016
1x1      
Tz     Danuta Korbal   2016
1x1      
Tz     Piotr Patelski   2016
1x1      
Tz     Magdalena Bryzik   2015
1x1      
Srebrna Tarcza
1x1      
 Ts       Beata Kołtoniak   2019
Ts     Kamila Nowaczewska   2018
1x1      
Ts     Mateusz Ollek   2018
1x1      
Ts     Weronika Sydow   2018
1x1      
Ts     Joanna Romel   2017
1x1      
Ts     Zuzanna Babicz   2016
1x1      
Ts     Paula Gapczyńska   2016
1x1      
Ts     Grzegorz Kaszuba   2016
1x1      
Ts     Paulina Szejn   2016
1x1      
Ts     Aleksandra Kręzielewska   2015
1x1      
Ts     Justyna Starszak   2015
1x1      
Ts     Hubert Kuźma   2014
1x1      
Brązowa Tarcza
1x1      
 Tb       Jakub Przyborowski   2019
1x1      
 Tb       Gabriela Bartkowiak   2018
1x1      
 Tb       Julia Dereżyńska   2018
1x1      
 Tb       Jagoda Kuchcińska   2018
1x1      
 Tb       Zuzanna Wróblewska   2018
1x1      
 Tb       Iwet Anolue   2018
1x1      
 Tb       Kacper Śróda   2018
1x1      
 Tb       Dawid Kamiński   2017
1x1      
 Tb       Szymon Pełczyński    2015
1x1      
 Tb       Weronika Wehr    2015
1x1      
 Tb       Piotr Kaszuba    2014

 

Historia:            

2019    złota   Mateusz Zych /3B/   Absolwent
       
    srebrna   Patrycja Chojnacka /2B/    
        Beata Kołtoniak /3A/   Absolwent
        Martyna Muszyńska /2B/    
       
    brązowa   Wiktoria Bielecka /1A/    
        Karolina Hoffa /2A/    
        Julian Jakubiak /2A/    
        Radomił Janus /1C/    
        Aleksandra Jeziorek /1C/    
        Katarzyna Konwińska /1A/    
        Patrycja Laskowska /1C/    
        Martyna Makiej /1A/    
        Jakub Przyborowski /3A/   Absolwent
        Julia Rozmarynowska /1C/    
        Anita Sydow /1C/    
        Radosław Winiecki /2A/    

2018    złota   Michał Brzeziński /3C/   Absolwent
        Monika Gaszyńska /3D/   Absolwent
       
    srebrna   Monika Gaszyńska /3D/   Absolwent
        Kamila Nowaczewska /3C/   Absolwent
        Mateusz Ollek /3A/   Absolwent
        Weronika Sydow /3B/   Absolwent
        Mateusz Zych /2B/    
       
    brązowa   Gabriela Bartkowiak /2D/   Absolwent
        Patrycja Chojnacka /1B/    
        Aleksandra Dajema /1A/    
        Julia Dereżyńska /2B/   Absolwent
        Beata Kołtoniak /2A/    
        Jagoda Kuchcińska /2A/   Absolwent
        Martyna Muszyńska /1B/    
        Zuzanna Wróblewska /2D/   Absolwent

2017    złota   Dawid Komasiński /3D/   Absolwent
       
    srebrna   Michał Brzeziński /2C/    
        Joanna Romel /3C/   Absolwent
       
    brązowa   Iwet Anolue /2E/   Absolwent
        Monika Gaszyńska /2D/    
        Dawid Kamiński /3D/   Absolwent
        Kamila Nowaczewska /2C/    
        Mateusz Ollek /2A/    
        Weronika Sydow /2B/    
        Kacper Śróda /2C/   Absolwent
        Mateusz Zych /1B/    

2016    złota    Marta Banach /3E/   Absolwent
        Filip Chojnacki /3E/   Absolwent
        Danuta Korbal /3C/   Absolwent
        Piotr Patelski /3D/   Absolwent
       
     srebrna   Zuzanna Babicz /2C/   Absolwent
        Paula Gapczyńska /3A/   Absolwent
        Grzegorz Kaszuba /3D/   Absolwent
        Dawid Komasiński /2D/    
        Paulina Szejn /3C/   Absolwent
       
    brązowa   Michał Brzeziński /1C/    
        Joanna Romel /2C/    

2015   złota   Magdalena Bryzik /3C/   Absolwent
       
    srebrna   Marta Banach /2E/    
        Filip Chojnacki /2E/    
        Danuta Korbal /2C/    
        Aleksandra Kręzielewska /3C/   Absolwent
        Piotr Patelski /2D/    
        Justyna Starszak /3B/   Absolwent
       
    brązowa   Zuzanna Babicz /1C/    
        Paula Gapczyńska /2A/    
        Grzegorz Kaszuba /2D/    
        Dawid Komasiński /1D/    
        Szymon Pełczyński /2C/   Absolwent
        Paulina Szejn /2C/    
        Weronika Wehr /2A/   Absolwent

2014   srebrna   Magdalena Bryzik /2C/    
        Hubert Kużma /3D/   Absolwent
       
    brązowa   Marta Banach /1E/    
        Filip Chojnacki /1E/    
        Piotr Kaszuba /2A/   Absolwent
        Danuta Korbal /1C/    
        Aleksandra Kręzielewska /2C/    
        Piotr Patelski /1D/    
        Justyna Starszak /2B/    

2013   brązowa   Magdalena Bryzik /1C/    
        Hubert Kuźma /2D/    

 

Odznaki "Tarcza Wzorowego Ucznia" przyznawane są przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Pełen regulamin przyznawania uczniom odznaki "Tarcza Wzorowego Ucznia" znajduje się na stronie Stowarzyszenia (kliknij).

 

 

 

Autor: Tomasz Dolata (LD)   
Poprawiony: poniedziałek, 17 czerwca 2019 11:38
 
Copyright © 2012-2019 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.