OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 |
|
|
|
niedziela, 01 października 2017 00:00 |
Olimpiady i konkursy
- Michał Brzeziński /3C/ ? I miejsce, Jakub Martyński /3C/ ? II miejsce, Aleksander Kotecki /3C/, Kacper Śróda /3C/, Monika Gaszyńska /3D/, Weronika Sydow /3B/ - wyróżnienia w etapie powiatowym X Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski
- Julia Martynek /1D/ ? I miejsce, Jakub Synoracki /2A/ ? II miejsce w VII Wągrowieckim Dyktandzie 2017
- Michał Brzeziński /3C/ ? I miejsce w finale X Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski
- Łukasz Jankowski /1A/ ? I miejsce w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego EULER w Kategorii Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych
- Julianna Jakubiak /1A/ ? II miejsce w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego EULER w Kategorii Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych
- Konrad Rocławski /3A/ ? wyróżnienie w III edycji Konkursu Pięknego Czytania ?Lesen gehen ..." dla uczniów szkół ponadpodstawowych województwa wielkopolskiego i powiatu wałeckiego
- Sara Kurek, Daria Kręcichwost, Magda Pytlińska, Łukasz Szepielak (wszyscy 2A) ? I miejsce w Powiatowym Konkursie ?Kultura i tradycja Świąt Bożego Narodzenia"
- Mateusz Ollek /3A/ ? VII miejsce, Weronika Sydow /3B/ ? XX miejsce, Julianna Jakubiak /1A/ ? XX miejsce, Karolina Hoffa /1A/ ? XXII miejsce w województwie wielkopolskim w konkursie ?Alfik matematyczny"
- Julia Kolińska /2C/ ? II miejsce w XXVI Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża w etapie rejonowym kategorii szkół średnich w Pile
- Karolina Hoffa /1A/ ? I miejsce w województwie wielkopolskim (73 w kraju) w ogólnopolskim konkursie matematycznym MAT (klasy 1)
- Weronika Sydow /3B/ ? II miejsce w województwie wielkopolskim (42 w kraju), Mateusz Ollek (3A) ? III miejsce w województwie wielkopolskim (71 w kraju) w ogólnopolskim konkursie matematycznym MAT (klasy 3)
- Bartosz Dembski /3A/ ? I miejsce, Hanna Zawadzka /3E/ ? II miejsce, Jagoda Nowak /2A/ ? III miejsce, Sebastian Mazurek /3A/ ? IV miejsce w eliminacjach miejskich w kategorii szkoły ponadgimnazjalne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ?Młodzież Zapobiega Pożarom"
- Michał Brzeziński /3C/ ? laureat ? II miejsce w etapie diecezjalnym XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem ?Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka"
- Alicja Mruk /3A/ ? I miejsce w V Powiatowym Konkursie Języków Obcych dla szkół ponadgimnazjalnych ? język niemiecki
- Bartosz Dembski /3A/ ? I miejsce, Jagoda Nowak /2A/ ? II miejsce w eliminacjach powiatowych w kategorii szkoły ponadgimnazjalne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ?Młodzież Zapobiega Pożarom"
- Michał Brzeziński /3C/ ? tytuł finalisty XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej ?Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka"
- Mateusz Zych /2B/ ? III miejsce w Konkursie Wiedzy o Europie Wschodniej, Syberii, Kaukazie i Azji Środkowej ?Zostań Wschodoznawcą" VII edycji pt. ?Niepodległość 1918 ? Nie Tylko Polska ..."
- Radosław Winiecki /1A/ ? I miejsce w III edycji konkursu ogólnopolskiego ?Mistrzostwa szaradziarskie ? zadania logiczne" dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
- Weronika Sydow /3B/ ? I miejsce w III edycji konkursu ogólnopolskiego z matematyki ?Apoloniusz ? poziom podstawowy" dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
- Radosław Winiecki /1A/, Karolina Hoffa /1A/ ? wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2018 w kategorii Junior
- Jakub Martyński /3C/, Paweł Graszek /3A/, Mateusz Ollek /3A/ ? wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2018 w kategorii Student
- Radosław Winiecki /1A/, Bartosz Włodarczyk /1A/ ? wynik bardzo dobry, Karolina Hoffa /1A/, Arkadiusz Głowski /1A/ ? wynik dobry w V edycji konkursu Maks Matematyczny
- Zuzanna Wróblewska /2D/ ? finalistka XIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych HISTORIA I KULTURA ŻYDÓW POLSKICH organizowanego przez Fundację Shalom pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej
Zawody sportowe
- I miejsce w Licealiadzie Rejonu Pilskiego SZS ?Wielkopolska" 2017/2018 w piłce ręcznej dziewcząt
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt w ramach XIX Licealiady
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w piłce ręcznej dziewcząt w ramach XIX Licealiady
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w szachach drużynowych w ramach XIX Licealiady
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w piłce koszykowej chłopców
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w piłce koszykowej dziewcząt
- II miejsce w Licealiadzie Rejonu Pilskiego SZS ?Wielkopolska" 2017/2018 w piłce ręcznej chłopców
- III miejsce w II powiatowym Turnieju Strzelectwa Sportowego w kategorii szkół ponadpodstawowych w 99. Rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego
- IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim XIX Licealiady w piłce ręcznej chłopców w roku szkolnym 2017/2018
- IV miejsce w Licealiadzie Rejonu Pilskiego SZS ?Wielkopolska" 2017/2018 w koszykówce chłopców
Inne
- Miejska Biblioteka Publiczna w Wągrowcu zorganizowała konkurs recytatorski ?? nuto święta, ojczyzno?. Jury pod przewodnictwem Bożeny Skrentej, w składzie: Regina Wójtych, Jolanta Kaczmarek, Dorota Kurzyńska-Kreskowiak i Monika Hoffmann postanowiło przyznać:
Mistrz Recytacji - Mateusz Zych I LO w Wągrowcu II nagroda - Maciej Nowak I LO w Wągrowcu III nagroda - Jacek Kaczanowski I LO w Wągrowcu
Matura
|
Autor: Cezary Szypulski, Tomasz Dolata (LD)
|
Poprawiony: środa, 20 listopada 2019 23:01 |