RANKING PERSPEKTYW

brazowe-liceum-2020

Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

NIE DAJ SZANSY AIDS PDF Drukuj Email
wtorek, 10 grudnia 2019 22:45

logo_lo

Dnia 28 listopada 2019 r. w sali poznańskiego kina MUZA odbyło się podsumowanie konkursu ?Nie daj szansy AIDS".

Wiktoria Wojtaś /2D/ uczennica naszej szkoły, pojechała tam jako zdobywczyni pierwszego miejsca w etapie powiatowym tego konkursu organizowanego przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Wągrowcu. Miłym zaskoczeniem dla niej był fakt, że jej praca została także najwyżej oceniona przez komisję konkursową w Poznaniu.

Tym samym Wiktoria zajęła również I miejsce w województwie.

W trakcie uroczystości odbyła się projekcja filmu pod tytułem ?Kiedy się pojawiłeś". Serdecznie gratulujemy Wiktorii odniesionego sukcesu, jednocześnie dziękujemy pani prof. Jolancie Radziątkowskiej za przygotowanie uczennicy do konkursu.

 

 

Autor: Maciej Patelski   
Poprawiony: wtorek, 10 grudnia 2019 22:41
 
Copyright © 2012-2020 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.