ILO - Minecraft

ILO-Minecraft

RANKING PERSPEKTYW

brazowe-liceum-2020

Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

NIE DAJ SZANSY AIDS PDF Drukuj Email
niedziela, 01 grudnia 2019 01:00

logo_lo

Dnia 28 listopada 2019 r. w sali poznańskiego kina MUZA odbyło się podsumowanie konkursu ? Nie daj szansy AIDS". Wiktoria Wojtaś uczennica 2D naszej szkoły, pojechała tam jako zdobywczyni pierwszego miejsca w etapie powiatowym tego konkursu organizowanego przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Wągrowcu. Miłym zaskoczeniem dla niej był fakt, że jej praca została także najwyżej oceniona przez komisję konkursową w Poznaniu. Tym samym Wiktoria zajęła również I miejsce w województwie. W trakcie uroczystości odbyła się projekcja filmu pod tytułem ?Kiedy się pojawiłeś".

Serdecznie gratulujemy Wiktorii odniesionego sukcesu, jednocześnie dziękujemy pani prof. Jolancie Radziątkowskiej za przygotowanie uczennicy do konkursu.

Autor: Maciej Patelski   
Poprawiony: wtorek, 25 lutego 2020 01:40
 
Copyright © 2012-2020 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.