OTRZĘSINY 2021 PDF Drukuj Email
niedziela, 24 października 2021 22:05

logo_lo_w

W poniedziałek 18 października br. odbyły się w naszej szkole otrzęsiny klas pierwszych.

Uczniowie zmagali się z różnymi zadaniami w następujących kategoriach:
1. Wiedza to potęga:
Trzech przedstawicieli z każdej klasy, musiało udzielić odpowiedzi na trzy pytania na temat naszej szkoły. Okazało się, że uczniowie znakomicie orientują się w ilości okien w sekretariacie, schodów prowadzących na piętro itd.
2. Sport to zdrowie:
Pierwszym zadaniem było kręcenie hula-hop. Ta osoba, której udało się najdłużej, zdobywała punkt dla klasy. Następnie trzeba było złożyć samolot z papieru (punkt przyznany został klasie, której samolot doleciał najdalej). Ostatnim zadaniem w tej konkurencji był rzut piłeczką do celu.
3. Jaka to melodia?
Jeden z trzech przedstawicieli klasy odsłuchiwał piosenkę (w sumie trzy ), następnie miał za zadnie zanucić ją tak, aby pozostałe osoby odgadły, jaka to piosenka. Szkoda, że tego nie słyszeliście :-)

Rywalizacja między klasami zakończyła się następującym wynikiem:
I miejsce - 1C
II miejsce - 1E
III miejsce - 1D
IV miejsce - 1A

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otrzęsin. >>>

Autor: Uczniowie klasy 1C
Poprawiony: czwartek, 04 listopada 2021 13:52